Makromed 2002 yılında sağlık sektörüne malzeme ve hizmet sağlamak amacıyla İzmir’de faaliyete başladı.

Faaliyete başladığımız günden beri Hipokrat yeminindeki ‘Primum Non Nocere- Önce Zarar Verme’ düsturumuz oldu. Kurucusu hekim olan şirketimizin ilk kaygısı hastaya olan sorumluluğumuz oldu.

Arkasından eş değer kaygıyla hekimlere karşı olan sorumluluğumuz geldi. Etik değerler, rahat vicdan, hasta ve hekimlerle kurulan empati attığımız adımlarda yol göstericilerimiz oldu.

Geçen süreçte farklı Uluslar arası şirketlerle kesişen yolumuz 2017 de Medtronic Company ile şimdiki halini aldı. Bayilikten distribütörlüğe geçiş bu yolda gelişti. Türkiyenin farklı illerinde bayilik ve servis sağlayıcı ağımız oluşturuldu.

Düsturumuzdan ve etik değerlerimizden ödün vermeden, en uygun fiyatlarla, doğru ürün ve doğru hizmet anlayışıyla sağlık sektöründe faaliyetimize devam etmekteyiz…

MİSYON & VİZYON

İnandığımız etik değerler doğrultusunda  doğru hizmet anlayışımızı çözüm ortaklarımızla aynı zeminde oturtup tüm Türkiye’ye yayabilmek için çalışıyoruz. 
Eğitimin verdiğimiz hizmette önemine inanıyor ve tüm çalışanlarımıza ve çözüm ortaklarımıza elimizden geldiğince çeşitli kaynaklarla eğitim desteği veriyoruz.
Sağlık sektöründe verilen hizmetin kaliteli, doğru ve düzgün olması için çalışıyoruz.